РУС БЕЛ ENG

Расписание кружков и ОВР

Расписание кружков

Расклад работы гурткоў

I паўгоддзе 2022/2023 навучальнага года

дзень тыдня

час работы

назва гуртка

кіраўнік

кабінет

Панядзелак

08.00-

08.45

Гульнявая карусель

Сказецкая Наталля Фадзееўна

спартыўная зала

13.40-14.25

Краіна танца

Закалінская Валерыя Сяргееўна

спартыўная зала

13.40-14.25

“Мае правы”

Кулік Святлана Аляксееўна

кабінет

бел.мовы

Аўторак

14.30-

15.15

Валейбол

Буракоў Віталій Сяргеевіч

спартыўная зала

Серада

08.00-

08.45

Клуб юных выратавальнікаў-пажарных

Сказецкая Наталля Фадзееўна

спартыўная зала, кабінет пачатк.класаў

(2 клас)

Чацвер

08.00-

08.45

Юныя інспектары дарожнага руху

Шыбека Юрый Юр’евіч

спартыўная зала

Пятніца

08.00-

08.45

Настольны тэніс

Цубаркова Жанна Віктараўна

фае ІІ паверх

12.50-13.35

“Мае правы”

Кулік Святлана Аляксееўна

кабінет

пачатковых класаў (3 клас)

Субота

09.00-09.45

Футбол

Буракоў Віталій Сяргеевіч

спартыўная зала, стадыён

11.00-11.45

Валейбол

Буракоў Віталій Сяргеевіч

спартыўная зала, стадыён

12.00-12.45

Футбол

Буракоў Віталій Сяргеевіч

спартыўная зала, стадыён

 



свернуть

Расписание часов организационно-воспитательной работы

РАСКЛАД  ГАДЗІН АРГАНІЗАЦЫЙНА-ВЫХАВАЎЧАЙ РАБОТЫ

НА І-е  ПАЎГОДДЗЕ  2022/2023 навучальнага года

І-ІV класы

 

 

 

Клас

Дзень тыдня

№ урока

Час правядзення

Настаўнік

АВР

1

панядзелак

5

12.40-13.15

Марашан Дойна Вітальеўна

АВР

1

серада

5

12.40-13.15

Марашан Дойна Вітальеўна

АВР

1

пятніца

4

11.45-12.20

Марашан Дойна Вітальеўна

АВР

2

панядзелак

5

12.50-13.35

Сказецкая Наталія Фадзееўна

АВР

2

аўторак

6

13.45-14.30

Сказецкая Наталія Фадзееўна

АВР

2

пятніца

6

13.45-14.30

Сказецкая Наталія Фадзееўна

АВР

3

аўторак

6

13.45-14.30

Кулік Святлана Аляксееўна

АВР

3

чацвер

6

13.45-14.30

Кулік Святлана Аляксееўна

АВР

3

пятніца

6

13.45-14.30

Кулік Святлана Аляксееўна

АВР

4

аўторак

6

13.45-14.30

Груца Святлана Мікалаеўна

АВР

4

серада

6

13.45-14.30

Груца Святлана Мікалаеўна

АВР

4

чацвер

5

12.50-13.35

Груца Святлана Мікалаеўна

 

РАСКЛАД  ГАДЗІН АРГАНІЗАЦЫЙНА-ВЫХАВАЎЧАЙ РАБОТЫ

НА І -е  ПАЎГОДДЗЕ  2022/2023 навучальнага года

V- XІ класы

 

 

АВР

5

серада

6

13.45-14.30

Ладзеева Жанна Анатольеўна

АВР

5

чацвер

7

14.40-15.25

Ладзеева Жанна Анатольеўна

АВР

5

пятніца

6

13.45-14.30

Ладзеева Жанна Анатольеўна

АВР

6

панядзелак

7

14.40-15.25

Закалінская Валерыя Сяргееўна

АВР

6

чацвер

7

14.40-15.25

Закалінская Валерыя Сяргееўна

АВР

6

пятніца

6

13.45-14.30

Закалінская Валерыя Сяргееўна

АВР

7

серада

7

14.40-15.25

Цубаркова Жанна Віктараўна

АВР

7

чацвер

7

14.40-15.25

Цубаркова Жанна Віктараўна

АВР

7

пятніца

7

14.40-15.25

Цубаркова Жанна Віктараўна

АВР

8

аўторак

7

14.40-15.25

Шыбека Юрый Юр’евіч

АВР

8

чацвер

7

14.40-15.25

Шыбека Юрый Юр’евіч

АВР

8

пятніца

7

14.40-15.25

Шыбека Юрый Юр’евіч

АВР

9

чацвер

7

14.40-15.25

Масляева Аксана Мікалаеўна

АВР

9

пятніца

7

14.40-15.25

Масляева Аксана Мікалаеўна

АВР

9

субота

1

9.00-9.45

Масляева Аксана Мікалаеўна

АВР

10

панядзелак

7

14.40-15.25

Нагель Лізавета Сяргееўна

АВР

10

чацвер

7

14.40-15.25

Нагель Лізавета Сяргееўна

АВР

10

субота

1

9.00-9.45

Нагель Лізавета Сяргееўна

АВР

11

аўторак

0

8.00-8.45

Міллер Віктар Уладзіміравіч

АВР.

11

серада

7

14.40-15.25

Міллер Віктар Уладзіміравіч

АВР

11

чацвер

7

14.40-15.25

Міллер Віктар Уладзіміравіч

 

 

 

 

свернуть