РУС БЕЛ ENG

Расписание

Расписание учебных занятий 1-4 классы

Расклад заняткаў на І паўгоддзе

  2022/2023 навучальны  год

 

1клас

 

2 клас

3 клас

 

4 клас

                                                                    Панядзелак

 

1

ГЗС

1

літ. чытанне

1

бел. мова

1

музыка

2

навучанне грамаце (чыт)

2

матэматыка

2

матэматыка

2

англ.мова

3

навучанне грамаце (пісьмо)

3

ГЗС

3

русск. язык

3

 выяўл. мастацт.

4

чалавек і свет

4

бел. мова

4

ГЗС

4

матэматыка

5

 

5

 

5

 

5

бел. мова

 

Аўторак

 

1

навучанне грамаце (чыт)

1

литер. чтение

1

літ. чытанне

1

ГЗС

2

матэматыка

2

матэматыка

2

англ. мова

2

матэматыка

3

музыка

3

прац.навуч

3

музыка

3

бел. мова

4

навучанне грамаце (пісьмо)

4

русск. язык

4

матэматыка

4

англ.мова

5

 

5

 

5

бел. мова

5

літ. чытанне

 

Серада

 

1

матэматыка

1

бел. мова

1

лит. чтение

1

літ. чытанне

 

2

выяўл. мастацт.

2

фізіч. культ. і здар.

2

АБЖ

2

англ. мова

 

3

русск.  язык

3

матэматыка

3

англ. мова

3

фізіч. культ. і здар.

 

4

фізіч. культ. і здар.

4

літ. чытанне

4

фізіч. культ. і здар.

4

русск. язык

 

5

 

5

 

5

русск. язык

5

лит. чтение

 

6

 

6

 

6

чалавек і свет

6

 

 

Чацвер

 

1

навучанне грамаце (чыт)

1

лит. чтение

1

лит. чтение

1

русск. язык

 

2

матэматыка

2

выяўл. мастацт.

2

англ. мова

2

прац.навуч

 

3

прац.навуч

3

русск.  язык

3

прац.навуч

3

матэматыка

 

4

выяўл. мастацт.

4

АБЖ

4

выяўл. мастацт.

4

бел. мова

 

5

 

5

музыка

5

матэматыка

5

 

 

Пятніца

 

1

навучанне грамаце (пісьмо)

1

бел. мова

1

літ. чытанне

1

литер.чтение

 

2

фізіч. культ. і здар.

2

фізіч. культ. і здар.

2

фізіч. культ. і здар.

2

матэматыка

 

3

матэматыка

3

матэматыка

3

матэматыка

3

АБЖ

 

4

 

4

чалавек і свет

4

бел. мова

4

чалавек і свет

 

5

 

5

 

5

 

5

фізіч. культ. і здар.

 

 



свернуть

Расписание учебных занятий 5-10 классы

Расклад вучэбных заняткаў на I -е паўгоддзе

2022/2023  навучальнага года

 

 

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

 

ПАНЯДЗЕЛАК

 

 

 

 

 

 

 

Павышаны

Базавы

1

руск.мова

фізіч.культ. і здар

інфарматыка

фізіка

бел.мова

матэматыка

біялогія

2

чалавек і свет

інфарматыка

руск.літ

фізіч.культ. і здар

фізіка

бел.літ

матэматыка

3

матэматыка

англ.мова

матэматыка

нфарматыка

біялогія

фізіка

руск.літ

4

бел.мова

матэматыка

бел.мова

руск.мова

інфарматыка

хімія

фізіка

5

англ.мова

бел.літ

фізіка

матэматыка

руск.літ

інфарматыка

фізіч.культ. і здар

6

 

бел.мова

фізіч.культ. і здар

біялогія

матэматыка

руск.мова

інфарматыка

7

 

 

 

 

фізіч.культ. і здар

 

 

бел.мова

 

АЎТОРАК

1

АБЖ

бел.мова

фізіка

гісторыя Беларусі

руск.мова

ням./англ.мова

матэматыка

2

бел.мова

бел.літ

гісторыя Беларусі

фізіка

руск.літ

матэматыка

ГЗС

3

бел.літ

руск.літ

матэматыка

хімія

ням./англ.мова

фізіч.культ. і здар

фізіка

4

сусвет.гісторыя

ГЗС

хімія

матэматыка

фізіка

руск.мова

англ.мова

бел.мова

5

матэматыка

матэматыка

англ.мова

ГЗС

фізіка

руск.літ

бел.мова

прац.навуч

6

фізіч.культ. і здар

руск.мова

біялогія

ням./англ.мова

мастацтва

фізіка

гісторыя Бел

7

 

 

 

 

 

 

астраномія

 

СЕРАДА

1

руск.літ

матэматыка

геаграфія

бел.мова

хімія

біялогія

англ.мова

прац.навуч

2

руск.мова

геаграфія

англ.мова

бел.літ

матэматыка

біялогія

хімія

3

прац.навучанне

біялогія

матэматыка

геаграфія

грамадазнаўства

бел.мова

руск.мова

4

сусвет.гісторыя

прац.навучанне

біялогія

геаграфія

ням./англ.мова

бел.літ

руск.літ

5

матэматыка

руск.мова

бел.мова

ням./англ.мова

прац.навуч

гісторыя Бел

геаграфія

6

 

сусвет.гісторыя

бел.літ

мастацтва

геаграфія

ням./англ.мова

матэматыка

7

 

 

 

матэматыка

 

геаграфія

 

англ.мова

 

ЧАЦВЕР

1

англ.мова

руск.мова

англ.мова

матэматыка

фізіч.культ. і здар

грамадазнаўства

бел.мова

прац.навуч

2

бел.мова

руск.літ

прац.навучанне

сусвет.гісторыя

матэматыка

хімія

бел.літ

3

бел.літ

англ.мова

матэматыка

руск.мова

сусвет.гісторыя

ГЗС

англ.мова

прац.навуч

4

матэматыка

матэматыка

ГЗС

руск.літ

бел.мова

ДМП

англ.мова

англ.мова

5

ГЗС

прац.навучанне

руск.мова

ням./англ.мова

бел.літ

матэматыка

грамадазнаўства

6

мастацтва

гісторыя Беларусі

руск.літ

фізіч.культ. і здар

ням./англ.мова

 

матэматыка

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПЯТНІЦА

1

руск.мова

англ.мова

сусвет.гісторыя

бел.мова

матэматыка

фізіч.культ. і здар

біялогія

2

руск.літ

матэматыка

мастацтва

бел.літ

ГЗС

грамадазнаўства

ДМП

3

англ.мова

бел.мова

руск.мова

хімія

гісторыя Бел

матэматыка

фізіч.культ. і здар

4

фізіч.культ. і здар

мастацтва

матэматыка

біялогія

руск.мова

сусвет.гісторыя

бел.мова

прац.навуч

5

матэматыка

фізіч.культ. і здар

прац.навучанне

матэматыка

геаграфія

чарчэнне

хімія

6

 

 

фізіч.культ. і здар

прац.навучанне

хімія

біялогія

сусвет.гісторыя

7

 

 

 

 

 

біялогія

 

прац.навуч

 



свернуть

Расписание факультативных часов

 

с

РАЗМЕРКАВАННЕ ФАКУЛЬТАТЫЎНЫХ ГАДЗІН

НА І-е ПАЎГОДДЗЕ

 2022/2023 навучальны год

пачатковыя класы

 

назва курса

кл

дзень

урок

час

настаўнік

Факультатыў “Cям “Я”

1

пятніца

5

12.40-13.15

Марашан Д.В.

Факультатыў “Зялёныя школы”

2

 

серада

5

12.55-13.40

Марашан Д.В.

Факультатыў “Cям “Я”

2

 

чацвер

6

13.55-14.40

Сказецкая Н.Ф.

Факультатыў “Cям “Я”

3

 

панядзелак

5

12.55-13.40

Кулік С.А.

Факультатыў “Cям “Я”

4

 

панядзелак

6

13.55-14.40

Груца С.М.

    

 

РАЗМЕРКАВАННЕ ФАКУЛЬТАТЫЎНЫХ ГАДЗІН НА І-е ПАЎГОДДЗЕ

 2022/2023 навучальны год

V-XI класы

 

назва курса

кл

дзень

урок

час

настаўнік

Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму

 

5

панядзелак

6

13.55-14.40

 

Кулік С.А.

Грані слова: ад гука да сказа

5

панядзелак

6

13.55-14.40

Мілер М.Д.

Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму

 

6

серада

7

 

14.50-15.35

 

Кулік С.А.

Гуляем у футбол

8

панядзелак

7

 

14.50-15.35

Мілер В.У.

Пчалярства

8

серада

0

8.00-8.45

Мілер В.У.

Асновы садаводства

8

панядзелак

7

 

14.50-15.35

Мілер М.Д.

Складаны сказ без складанасці

9

аўторак

7

14.50-14.35

Цубаркова Ж.В.

Прафесія маёй мары

9

аўторак

7

14.50-14.35

Масляева А.М.

Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце Другой сусветнай вайны)

9

серада

7

14.50-14.35

Шыбека Ю.Ю.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

10

чацвер

6

13.55-14.40

Нагель Л.С.

 

свернуть

Расписание звонков

Расписание звонков на 2022/2023 учебный год

для учащихся 1 класса

 

1

9.00-9.35

2

9.55-10.30

3

10.50-11.25

4

11.45-12.20

5

12.40-13.15

6

13.35-14.10

 

для учащихся 2-11 классов

 

1

9.00-9.45

2

9.55-10.40

3

10.50-11.35

4

11.50-12.35

5

12.50-13.35

6

13.45-14.30

7

14.40-15.25

 

свернуть

Расписание учебных четвертей и каникул в 2022-2023 учебном году

В 2022/2023 учебном году организация образовательного процесса будет осуществляться по четвертям в следующие сроки:

 

В 2022/2023 учебном году организация образовательного процесса будет осуществляться по четвертям в следующие сроки:

первая четверть – с 1 сентября 2022 г. по 29 октября 2022 г.;

вторая – с 8 ноября 2022 г. по 24 декабря 2022 г.;

третья – с 9 января 2023 г. по 25 марта 2023 г.;

четвертая – с 3 апреля 2023 г. по 31 мая 2023 г.

На протяжении учебного года устанавливаются каникулы:

осенние – 9 дней с 30 октября 2022 г. по 7 ноября 2022 г. включительно;

зимние – 15 дней с 25 декабря 2022 г. по 8 января 2023 г. включительно;

весенние – 8 дней с 26 марта 2023 г. по 2 апреля 2023 г. включительно;

летние – 92 дня с 1 июня 2023 г. по 31 августа 2023 г., для учащихся, завершивших обучение на II ступени общего среднего образования, – 81 день с 12 июня 2023 г. по 31 августа 2023 г. включительно.

Для учащихся I-II классов (ІІІ классов – для учащихся с особенностями психофизического развития с пятилетним сроком обучения на I ступени общего среднего образования) в ІІІ четверти проводятся дополнительные зимние каникулы с 20 февраля 2023 г. по 26 февраля 2023 г. продолжительностью 7 дней.

 

 

 

свернуть